Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Sala Bankietowa I

Gdy podejmujesz decyzję o zorganizowaniu wesela w Naszej Rezydencji, zaplanujemy wszystko tak, by uczynić je tym wymarzonym, dokładnie takim jak zechcesz.
Wzorując się na kilkuletnim doświadczeniu, wiemy iż idealne wesele oznacza coś zupełnie innego dla każdej indywidualnej Pary Młodej. Jednak jest coś czego wszyscy pragną i oczekują to radość, wyjątkowość, taka bajkowa...
Wiedz, że nasz personel zrobi wszystko, by Twoje wesele było również tak ważne.
Zawsze marzyłeś o pięknym weselu?
Pozwól nam urzeczywistnić Twoje marzenia, sprawić by przygotowania weselne były czystą przyjemnością. Zadbamy o każdy szczegół, doradzimy w wyborze Menu, oraz w innych kwestiach których sobie Państwo życzą, by ten wyjątkowy dzień był jak najbardziej niezwykłym i pełnym magii...
Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 niezależne sale bankietowe, klimatyzowane - urządzone w stylu dworskim, pełne elegancji, fantazji i natchnienia, które nadają im niepowtarzalnego uroku; z zapleczem gastronomicznym oraz dużym parkingiem. Sale znajdują się w osobnych budynkach, co pozwala na jednoczesną obsługę dwóch niezależnych imprez. Zapewniamy profesjonalną obsługę, wspaniałą kuchnie - wykwintne dania serwowane przez miłą obsługę w eleganckich wnętrzach stylowego dworu oraz niepowtarzalną atmosferę.

Urokliwa sceneria ogrodu wspaniale podkreśla wyjątkowość Uroczystości, a Nowożeńcom dodatkowo służy za wymarzone tło sesji zdjęciowych.
Organizujemy również:
- bankiety
- komunię św.
- spotkania biznesowe
- imprezy integracyjne
- bale maturalne
- bale sylwestrowe
- imprezy kameralne
i inne imprezy okolicznościowe
 
       

 

 

Copyright © Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Rezydencja Las Vegas" 33-342 Barcice Górne 550, tel. 018 446 60 21
Realizacja projektu VERAKOM - projektowanie stron Nowy Sącz