Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
 

Sale konferencyjne - konferencje w górach


Jeżeli poszukujecie Państwo miejsca odpowiedniego do zorganizowania spotkania integracyjnego, szkolenia pracowników, seminariów, konferencji lub miejsca, gdzie można wypocząć, zadbać i miło spędzić czas.
Zapraszamy do Nas!
Z myślą o spotkaniach i konferencjach firmowych Rezydencja Las Vegas oddaje do Państwa dyspozycji 2 klimatyzowane sale wyposażone w ekran, rzutnik, mikrofon bezprzewodowy, flipchart, markery, laptop.

Zorganizowanie konferencji w naszej Rezydencji położonej w lasku sosnowym nad rzeką Poprad pozwoli Państwu skupić się na pracy z dala od codziennego zgiełku i chaosu miasta.

Po całym dniu pracy i spotkań czas na smaczny posiłek. O podniebienie Naszych Gości zadba nasz personel, który serwuje smakowite dania.
Wieczorkiem można zagrać w bilard, tenis stołowy, zrelaksować się w saunie, mini basenie Sundance lub delektować się drinkami w dobrym towarzystwie w Restauracji Olimp. W salach poza przeprowadzaniem konferencji istnieje możliwość organizacji ekskluzywnych bankietów z Dj, zespołem muzycznym, pokazami iluzjonistów, tancerzy, sztucznych ogni, show barmańskie jak i również koncerty, kabarety.
Organizacja spływów pontonami, kajakami, wycieczek górskich pieszych, rowerowych,
Organizujemy przewóz osób partnerskimi taksówkami, busami, autokarami,
   
 

 

 

Copyright © Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Rezydencja Las Vegas" 33-342 Barcice Górne 550, tel. 018 446 60 21
Realizacja projektu VERAKOM - projektowanie stron Nowy Sącz