Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do pobytów w ramach "Białych i zielonych szkół" oraz wycieczki szkolne, kolonie.

Kilkudniowy pobyt w Naszym klimatycznym Ośrodku, położonym nad rzeką Poprad wokół, którego rozciąga się widok Popradzkiego Parku Krajobrazowego w bazie hotelowej stworzy idealne warunki do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych i przyrodniczych.

Udział w Zielonej lub Białej Szkole jest dla dziecka najbardziej zapadającym w pamięć przeżyciem i doświadczeniem w okresie nauki. Nowe doświadczenia, nowe sytuacje, rozstanie z typową formą nauki i dyscypliny szkolnej pozwoli pobudzić wyobraźnię, przekonać się, że nauka potrafi być przyjemna, a także będzie to czas i okazja do doskonalenia samodzielności. Wspólne obcowanie z koleżankami i kolegami wzmocni wzajemne więzi. Uczniowie będą mogli zdobyć własne doświadczenia, a bezpośredni kontakt z naturą może rozbudzić umiłowanie przyrody i wyobraźni oraz wrażliwość młodego człowieka na jej piękno.

Ponadto przez cały rok są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, zapoznania się z atrakcjami, zabytkami regionu. Dodatkową atrakcją organizowaną przez Nas dla Naszych Gości jest wieczór integracyjny w Karczmie Grillowej przy muzyce, ognisku ze smakowitymi dodatkami. |stnieje możliwość zorganizowania Kina Letniego i seansów filmowych.
Do Państwa dyspozycji na terenie Ośrodka jest również: ping-pong, stół bilardowy, piłkarzyki, boisko do siatkówki, kosz, alejki do jazdy na desce, rolkach, trampolina, plac zabaw, basen letni. Proponujemy atrakcyjne ceny pobytu!

Opiekunowie grup - pobyt i wyżywienie gratis!

 

 

Copyright © Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Rezydencja Las Vegas" 33-342 Barcice Górne 550, tel. 018 446 60 21
Realizacja projektu VERAKOM - projektowanie stron Nowy Sącz