Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy LAS VEGAS Barcice zapewnia możliwość wypoczynku dla:
- Emerytów i rencistów - seniorzy
- Dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych
- Pobytów weekendowych
- Zimowisk
- Pobytów i spotkań integracyjnych
- Pikników firmowych

Niecodzienne położenie Naszego Ośrodka oraz bliskość natury tworzy niepowtarzalna aurę dla wypoczynku i relaksu wśród ciszy i zieleni z nieskazitelnie czystym powietrzem. Zapewniamy dostęp do wód zdrojowych, które posiadają liczne właściwości lecznicze. Dla Naszych gości jesteśmy gotowi zorganizować: biesiadę z poczęstunkiem, wieczorki taneczne w Karczmie Grillowej, dancingi w salach bankietowych, wieczorki kabaretowe, zapoznawcze wieczorki w Restauracji przy filiżance gorącej kawy czy herbaty.

Istnieje możliwość skorzystania z sauny, mini basenu Sundance. Można również efektywnie spędzić czas bez wysiłku na świeżym powietrzu stosując Terenoterapię, czyli spacery alejkami naszego parku i Klimatoterapię co pomoże poprawić źródło wewnętrznej harmonii bądź uprawiając marsze NordicWalking , turystykę pieszą i rowerową. Latem sąsiadująca z naszym Ośrodkiem rzeka Poprad jest doskonałym miejscem do łowienia ryb oraz relaksu podczas kąpieli słonecznych oraz wodnych, a jesienią okoliczne lasy stają się rajem dla grzybiarzy.

Badania wykazały, że dobry trening techniki NordicWalking pozwala osiągnąć takie korzyści zdrowotne jak usprawnienie układu oddechowego i sercowo - naczyniowego. Dla miłośników białego szaleństwa polecamy okoliczne wyciągi i trasy zjazdowe. Organizujemy też kuligi malowniczymi szlakami Beskidu Sądeckiego. Ośrodek jest idealnie przystosowany dla osób w każdym przedziale wiekowym; bez barier architektonicznych w parterowych budynkach.
Goście mieszkający w naszych pokojach pozostają w stałym kontakcie z Naturą - wystarczy otworzyć okno, aby pokój napełnił się pachnącym powietrzem bogatym w górski aerozol i olejki aromatyczne wydzielane przez rosnące wokół drzewa iglaste. To miejsce dostarczy Państwu tyle pozytywnych wrażeń, że będziecie chcieli tu wrócić!

 

 

Copyright © Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Rezydencja Las Vegas" 33-342 Barcice Górne 550, tel. 018 446 60 21
Realizacja projektu VERAKOM - projektowanie stron Nowy Sącz