Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy "Rezydencja Las Vegas *** "

Rezydencja "Las Vegas*** " to bezpieczna, ogrodzona posiadłość o pow. 2 ha, znajdująca się na przedmieściach Nowego Sącza na trasie do Piwnicznej w miejscowości Barcice.
Usytuowana w malowniczym parku sosnowym nad brzegiem rzeki Poprad, gdzie czas płynie wolno wśród śpiewu ptaków i wszystko smakuje jak pierwsza miłość. Wokół naszej posiadłości rozciąga się przepiękny widok na góry Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Piękne okoliczne lasy i góry z trsami spacerowymi oraz szlakami turystycznymi dają możliwość uprawiania turystyki rowerowej oraz wypadów na piesze wycieczki górskie.

W kompleksie znajdują się dwie sale bankietowe z zapleczem gastronomicznym, restauracja "OLIMP", połączona z salą bilardową, baza noclegowa na 80 mijesc w pokojach 2 i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, oraz dostępem do internetu, ekskluzywne apartamenty dla nowożeńców i gości, odnowa biologiczna (sauna, jacuzzi, siłownia), wiata grillowa oraz duży parking.

Istnieje możliwość organizacji uroczystości ślubnych plenerowych na terenie ośrodka. Organizujemy również szkolenia, imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych.
Zapewniamy profesjonalną obsługę, wspaniałą kuchnię - wykwintne dania serwowane przez miłą i profesjonalną obsługę w eleganckich wnętrzach stylowego dworu, oraz wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę.
Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 12.00 dnia następnego.
Organizujemy:
- uroczystości weselne, komunijne oraz chrzty
- firmowe wyjazdy integracyjne
- bankiety, bale maturalne
- konferencje
- spotkania jubileuszowe
- bale sylwestrowe
- imprezy grillowe oraz plenerowe
- kuligi
- obozy sportowe
- zgrupowania przedmeczowe
oraz inne imprezy okolicznościowe.

 

 

Copyright © Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Rezydencja Las Vegas ***" 33-342 Barcice Górne 550, tel. 018 446 60 21
Realizacja projektu VERAKOM - projektowanie stron Nowy Sącz