kolonie i zielone szkoły

Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do pobytów w ramach „Białych i zielonych szkół” oraz wycieczki szkolne, kolonie.

Kilkudniowy pobyt w Naszym klimatycznym Ośrodku, położonym nad rzeką Poprad wokół, którego rozciąga się widok Popradzkiego Parku Krajobrazowego w bazie hotelowej stworzy idealne warunki do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych i przyrodniczych.

Udział w Zielonej lub Białej Szkole jest dla dziecka najbardziej zapadającym w pamięć przeżyciem i doświadczeniem w okresie nauki. Nowe doświadczenia, nowe sytuacje, rozstanie z typową formą nauki i dyscypliny szkolnej pozwoli pobudzić wyobraźnię, przekonać się, że nauka potrafi być przyjemna, a także będzie to czas i okazja do doskonalenia samodzielności. Wspólne obcowanie z koleżankami i kolegami wzmocni wzajemne więzi. Uczniowie będą mogli zdobyć własne doświadczenia, a bezpośredni kontakt z naturą może rozbudzić umiłowanie przyrody i wyobraźni oraz wrażliwość młodego człowieka na jej piękno.

Ponadto przez cały rok są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, zapoznania się z atrakcjami, zabytkami regionu. Dodatkową atrakcją organizowaną przez Nas dla Naszych Gości jest wieczór integracyjny w Karczmie Grillowej przy muzyce, ognisku ze smakowitymi dodatkami. Istnieje możliwość zorganizowania Kina Letniego i seansów filmowych.

Do Państwa dyspozycji na terenie Ośrodka jest również: ping-pong, stół bilardowy, piłkarzyki, boisko do siatkówki, kosz, alejki do jazdy na desce, rolkach, trampolina, plac zabaw, basen letni. Proponujemy atrakcyjne ceny pobytu!

Opiekunowie grup – pobyt i wyżywienie gratis!

poznaj naszą ofertę i
zarezerwuj pobyt

Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie, mailowo lub on-line.

512 122 070 Secured By miniOrange