Studniówka w Las Vegas

Na jedną noc Rezydencja Las Vegas przeniesie was w czarujący i niezapomniany klimat iście amerykańskiej jaskini rozrywki.

Studniówka to jest właśnie ten Bal, na który czeka każdy uczeń. Uroczystości, której powinno towarzyszyć wielkie oczekiwanie i lekka doza tajemniczości… Piękne suknie Pań i wyszukane stroje Panów to wszystko połączone z eleganckimi wnętrzami Sali Balowej w Rezydencji Las Vegas tworzą niezapomnianą, idealną parę. Ta noc jest przeznaczona dla Maturzystów dlatego właśnie to Oni decydują o dekoracji czy menu, a obsługa zrealizuje każdy pomysł. Zadba o wszelkie szczegóły i sprawi, że ta ważna noc zostanie w Państwa pamięci na całe życie.

Nasza Rezydencja mieści się zaledwie klika kilometrów od Nowego Sącza, usytuowana w malowniczym parku sosnowym nad brzegiem rzeki Poprad, tu w otoczeniu ogrodów z komfortowym wyposażeniem, z obsługą według najwyższych standardów łączy wszystkie aspekty wielkomiejskiego stylu życia z luksusem natury w jednym miejscu.

Cennik

80zł/os
Szampan, Obiad 2 daniowy – porcjowo, deser lub tort, zimne przekąski, owoce, napoje bez ograniczeń gazowane i niegazowane, 1 gorące danie.
100zł/os
Szampan, Obiad 2 daniowy – półmiskowo, deser lub tort, zimne i ciepłe przekąski, patery z owocami oraz ciasteczkami, napoje bez ograniczeń gazowane i niegazowane, 1 gorące danie, stół koktajlowy.
120zł/os
Szampan, Obiad 2 daniowy – półmiskowo, deser lub tort, zimne i ciepłe przekąski, patery z owocami oraz ciasteczkami, napoje bez ograniczeń gazowane i niegazowane, 2 gorące dania, stół koktajlowy, fontanna czekoladowa, pokaz fajerwerków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OFERCIE
ZADZWOŃ I SPRAWDŹ!

502 772 723
512 122 070
Call Now Button502 772 723