Rytro

Rytro położone jest na trasie głównego szlaku turystycznego Beskidu Sądeckiego w pięknej, przełomowej części Doliny Popradu. Od zachodu miejscowość otaczają lesiste wzgórza Pasma Radziejowej, a od wschodu – Pasma Jaworzyny.

PARK ROZRYWKI ABlandia – RYTRO (www.ABlandia.pl)
Wszystkich spragnionych wrażeń zapraszamy do Parku Rozrywki ABlandia w Rytrze. Przypięci do liny asekuracyjnej możecie bezpiecznie spacerować po linach na wysokościach od kilku do kilkunastu metrów. To świetna dawka adrenaliny wymagająca nieco siły, zręczności i wysiłku, dająca równocześnie niesamowitą satysfakcję i niezłą zabawę. Park został tak zaprojektowany, aby osoby o mniejszej niż przeciętna sprawności fizycznej mogły przejść całą trasę.

Stacja Narciarska „Ryterski Raj” 

Proponuje: nowoczesną, czteroosobową kolej krzesełkową z taśmą przesuwną (dł. 700 m, różnica wzniesień 200 m, o zdolności przewozowej 2000 osób/godz.), wyciąg orczykowy dla narciarzy początkujących (dł. 350 m, różnica wzniesień 70 m), wyciąg dywanowy dla dzieci (ośla łączka Firmy SunKid), trasy narciarskie z systemem sztucznego zaśnieżania oraz systemem sztucznego oświetlenia, dwukilometrową pętlę do biegów narciarskich.

To tylko niektóre atrakcje jakie może Państwu zaproponować Beskid Sądecki, dlatego warto tu przyjechać i osobiście sprawdzić jak wiele niespodzianek kryje w sobie ta piękna kraina!

512 122 070 Secured By miniOrange