Słowacja

Słowacja to wyjątkowy kraj. Na niewielkim obszarze można znaleźć prawie wszystko – od naturalnych skarbów, zabytków, bogatej kultury ludowej i folkloru do zabawy na ruchliwych ulicach miast. Pozwól oczarować się jego pięknem i ciesz się niepowtarzalną atmosferą, którą oferujemy. Poznaj atrakcyjność naturalnej scenerii chlubiącej się bogatą historią, kulturą i tradycją. Po prostu odkryj Słowację.

Spisky hrad, czyli Zamek Spiski to najbardziej popularne ruiny zamku na Słowacji i jednocześnie największy kompleks zamkowy w Europie Środkowej. Sam w sobie może być celem jednodniowej wycieczki, gdyż zwiedzanie go zajmie Wam minimum pół dnia. A jeśli traficie na jakieś wydarzenie, np. turniej rycerski, zechcecie zostać nawet dłużej.

Tatralandia to największy aquapark na Słowacji i pod kątem spędzania czasu z dziećmi lub grupą przyjaciół. Można spędzić tam cały dzień i się nie nudzić. Najprzyjemniej jest tam w zimie, kiedy po kąpieli w gorącej wodzie można wyjść się schłodzić bezpośrednio na śnieg leżący obok basenu. W lecie z kolei uruchamia się znacznie więcej atrakcji.

Na Słowacji znajdziemy wiele rożnych atrakcji.

512 122 070 Secured By miniOrange